ПоддержатьУкраїнська

«Давайте командою йти ділити посади», – розмова Чорноіваненка, Кузьменка та Волканова про поділ Кіровоградщини

StopCor
StopCor

StopCor

«Давайте командою йти ділити посади», – розмова Чорноіваненка, Кузьменка та Волканова про поділ Кіровоградщини

До редакції «СтопКору» потрапив аудіозапис розмови трьох нинішніх та колишніх посадовців Кіровоградської області від різних політичних сил. Чоловіки зібрались за столом з однією метою – обговорити деталі так званого «бізнесу», який полягає у призначенні на посади потрібних замовникам людей. Чи стане ця двогодинна розмова другими «плівками Вовка»? Знайомимось спершу з фігурантами.

 Ілюстрація: СтопКор

За нашою інформацією, на зустрічі зібрались: Олександр Чорноіваненко (партія «Батьківщина», голова Кіровоградської обласної ради), Сергій Кузьменко (кандидат у мери Олександрії, партія «Європейська солідарність», ексголова Кіровоградської облдержадміністрації) та Вадим Волканов («Опозиційний блок», заступник начальника ГУ Держпродспоживслужби в області й депутат облради).

На записі чутно, як голос, схожий на голос Чорноіваненка, пропонує своїм співрозмовникам «йти разом та ділити посади».

«Я хочу, щоб ми командою йшли разом, поділили посади разом, відповідальність разом і шефства, які у нас будуть – разом. Якщо, допустім, Юрій Анатолійович (швидше за все, йдеться про помічника мера Семенюка – ред.) платить гроші, образно, зараз от, допустім, мені помогає, да. Юрій Анатолійович забирає, що він потратив, я просто реально говорю, а потом ділим 50 на 50», – заявляє він.

Голос, схожий на голос Кузьменка, зазначає, що не дуже й то йому хочеться йти в мери Олександрії, куди він власне й балотується.

«Я не сильно себе бачу, що я сиджу в Олександрії і каналізацією управляю», – каже кандидат.

«Ну, вам не сильно коректно», – відповідає співрозмовник.

https://youtu.be/K0xoZNFK0eU

За словами Кузьменка, його амбіцій на розбудову Олександрії «годів на 2-3 вистачить».

Водночас, він заявляє, що концепція йому подобається і в нього вже є в кишені тисяч 50 доларів, тож потрібно вже щось пропонувати «бізнес-партнерам».

«Понятно, що як людині, яка трохи звикла транжирить гроші, мені ця концепція подобається, ну вона – це ще один проєкт колхоза, коли треба буде кучу своїх грошей потратить на місто, в якому грошей уже отако, нема, це бомжатня... Потому, це умовно кажучи, потратить гроші для того, щоб взяти у власність. Потім, візьми у власність і трать гроші для того, щоб шось там зробить красіве – ну такий проєкт собі. Умовно, як для й*бнутого человека Серьожі може це інтересно, нравиться, а як для бізнеса – мені партнери скажуть: «Серьожа, це ж не твій лічний бізнес. Якщо ти вже такий чокнутий, то ти там на свою долю гуляй, ну а зачем же ми гуляем на все», – каже він.

Кузьменко припускає, що «партнерам» можна запропонувати «політичний проєкт», який передбачатиме призначення потрібних людей на певні посади.

«У мене є якісь дискусіі з партнерами зараз – це там 5-10 тис. доларів вже в кармані, я порахував, в мене в кармані вже є полтіннік. Я його скажу, куди потратив, на тьолок? Умовно треба сказать, що в мене є певне є бачення, що це політика – певний політичний проєкт для того, щоб для опрєдєльонних людей зробити вхождєніє в обласну раду чи міську», – роздумує Кузьменко.

 Сергій Кузьменко Фото: kr-admin.gov.ua

Розмова про тотальний дерибан Кіровоградської області звучить доволі буденно.

Схоже, що цим людям звично вирішувати такі речі за обіднім столом. Понад дві години вони обговорюють прізвища замовників та потенційних «зручних» кандидатів на посади.

Наразі аналітики інформаційного порталу «СтопКор» вивчають та аналізують запис, а юристи займаються оцінкою та перевіркою складу злочину, який може міститись у даній розмові. Адже на прикладі справи судді Вовка, якого НАБУ звинуватило у спробі захоплення державної влади, якого оголошували в розшук та якому загрожує до 10 років позбавлення волі, такі «договороняки» можуть суттєво впливати на розвиток області, а як наслідок – й цілої держави.

Журналісти проєкту розслідувань «Стоп корупцї» у свою чергу шукатимуть зустрічі із фігурантами нових сканадальних плівок, щоб почути від них самих спростування чи підтвердження факту продажу посад у Кіровоградській області.

Далі буде.

Другие новости

Студентам Киевщины рассказали о путях разоблачения коррупции в настоящих реалиях и профилактике ее проявлений

Студентам Киевщины рассказали о путях разоблачения коррупции в настоящих реалиях и профилактике ее проявлений

Студентам рассказали о том, как бороться с коррупцией и обсудили главную тему встречи "Актуальные вопросы разоблачения и профилактики коррупционных проявлений в сегодняшних реалиях"