ПоддержатьУкраїнська

ДБР чекає Петра Порошенка на допит

StopCor
StopCor

StopCor

ДБР чекає Петра Порошенка на допит

9 січня має відбутися допит в ДБР колишнього президента України Петра Порошенка.

Державне бюро розслідувань проводить досудове розслідування в рамках 12 кримінальних проваджень, у яких фігурує експрезидент.

Зокрема, досліджуються обставини організації проходу кораблів Військово-морських сил через Керченську протоку 25 листопада 2018 року, можливого ухилення від сплати податків та подальшої легалізації доходів під час укладання угоди щодо заводу "Кузня на Рибальському" і телеканалу "Прямий", повідомляє "Українські новини".

Також розслідується справа про можливе неправомірний вплив Порошенко при проведенні конкурсного відбору кандидатів при призначенні членів Вищої ради правосуддя, втручання в роботу суддів Апеляційного суду Києва, Окружного адміністративного суду Києва по справі про націоналізацію Приватбанку, а також втручання в роботу суддів шляхом несвоєчасного призначення на посади.

Перевіряються можливі порушення при направленні подання на призначення колишнього прем'єр-міністра Володимира Гройсмана у Верховну Раду за відсутності коаліції в парламенті і порушення при скасування розпоряджень Первомайської районної державної адміністрації при зарахуванні земельної ділянки загальною площею 1 500 га до земель запасу державної власності.

Крім того, ДБР займається розслідуванням справ про можливу втрату матеріальних носіїв секретної інформації, протиправному заволодінні майном бази "Івушка" Українського товариства сліпих, а також можливої незаконного переправлення через кордон з використанням завідомо підроблених документів.

Другие новости