ПоддержатьУкраїнська

До ВРУ замість Вакарчука зайде «кіборг» Шараскін

StopCor
StopCor

StopCor

До ВРУ замість Вакарчука зайде «кіборг» Шараскін

Андрій Шараскін, український актор, режисер і кіборг, який захищав Донецький аеропорт, зайде до Верховної Ради від партії Голос замість Святослава Вакарчука.

 Фото: pressclub.te.ua

Про це повідомляє пресслужба Голосу, передає "НВ".

Аліна Свідерська, яка була 19-ю в партійному списку, вчасно не подала документи до ЦВК. В Голосі заявили, що вона вирішила залишитися в партії, але не йти до парламенту. Наступним у списку йде Шараскін, тому саме він потрапить до Ради.

Зараз він очікує на постанову ЦВК про те, що його визнали обраним, щоб подати документи і стати депутатом.

Андрій Шараскін (позивний Богема) - доброволець, науковець, режисер і актор, з серпня 2014-го до січня 2016-го воював на Донбасі, з 2016-го був заступником командувача Української добровольчої армії з суспільно-політичних питань. У 2019-му очолив Координаційну раду добровольців і волонтерів форуму Трансформація України. Нагороджений орденом За мужність III за захист Донецького аеропорту, медаллю Учасник антитерористичної операції і Знаком пошани від міністра оборони.

https://www.facebook.com/GolosZmin/posts/618287285506112

У липні Центральна виборча комісія визнала народним депутатом Аліну Свідерську.

Нагадаємо, 11 червня Святослав Вакарчук повідомив, що зареєстрував у Раді заяву про складання депутатських повноважень. Але 18 червня парламент відмовився припиняти його повноваження: за проголосували 175 депутатів при мінімально необхідних 226.

Наступного дня Вакарчук вийшов зі складу фракції Голос, щоб домогтися дострокового припинення повноважень народного депутата.

26 червня на позачерговому з'їзді партії делегати ухвалили рішення припинити його депутатські повноваження.

Святослав Вакарчук вже вдруге відмовився від мандата народного депутата. У 2007 році він був обраний до Верховної Ради за списками блоку Наша Україна - Народна самооборона. У вересні 2008 року подав заяву про складання депутатських повноважень, за три місяці парламент позбавив його мандата. Тоді за час роботи в Раді Вакарчук не подав жодного законопроєкту.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, на Дніпропетровщині тривають порушення під час передвиборчої агітації.

Другие новости