ПоддержатьУкраїнська

Експерт пояснив, у які "три війни" вплутався Зеленський

StopCor
StopCor

StopCor

Експерт пояснив, у які 'три війни' вплутався Зеленський

Зеленському необхідно виграти "три війни", щоб стати дійсно успішним президентом. 

Про це йдеться в аналітичному матеріалі журналіста Романа Романюка на "Українській правді".

Як тільки успіх Зеленського спаде, він залишиться один і йому слід виграти "три війни", щоб увійти в історію і стати успішним президентом. Перша – це "війна з Порошенком". До виборів президента суспільство більше хотіло не перемоги Зеленського, а поразки старих політиків. І як тільки Зеленський опинився на Банковій, народний гнів почав йти до нього. Саме через це він почав поводитися як молодий Саакашвілі й Лукашенко, щоб підігрівати публіку звільненнями та показувати ненависть до старих еліт.

Експерт пояснив, у які ''три війни'' вплутався Зеленський

Журналіст вважає, що якщо Зеленському та його команді не вдасться довести кримінальні справи проти старої влади Порошенка до суду й отримати реальні кримінальні терміни, то народ йому цього не пробачить.

Друга – "війна з Медведчуком". Зеленському необхідно закінчити війну, яка йде на Сході з 2014 року. До нового президента перейшов південно-східний електорат від Бойка-Медведчука, люди побачити реальне завершення війни. І поки що Зеленський не показав, як він буде боротися з проросійськи налаштованими нардепами, яких підтримало майже 2 млн осіб.

Експерт пояснив, у які ''три війни'' вплутався Зеленський

Третя – "війна з Коломойським". Поки що відносини Зеленського з олігархом можна назвати продуктивними, адже телеканал "1 + 1" активно підтримує Зеленського, юрист Коломойського Богдан сидить в Офісі президента, а кілька журналістів з "плюсів" стали нардепами. Але скоро президенту потрібно буде показати, як насправді йдуть справи в їхніх відносинах і хто ким керує.

Експерт пояснив, у які ''три війни'' вплутався Зеленський

Читайте також: "У Мережі помітили дивний нюанс у розмові Путіна із Зеленським: це сталося вдруге поспіль".

Другие новости