ПоддержатьУкраїнська

Ексрадник мера Нью-Йорка, мільярдер Сем Кіслін розповів, що думає про Порошенка та дав поради Зеленському – відео

StopCor
StopCor

StopCor

Ексрадник мера Нью-Йорка, мільярдер Сем Кіслін розповів, що думає про Порошенка та дав поради Зеленському – відео

На думку друга Дональда Трампа та американського мільярдера Сема Кісліна, Порошенко – корумпований політик, який скрізь шукає вигоди. Про це він сказав в ексклюзивному коментарі "СтопКору".

"Порошенко як людина – найкорумпованіший у цій країні. Він до того жадібний, як його обрали президентом – взагалі не розумію. Він де міг, там брав участь в корупції. В такій, як, наприклад, конфіскація майна в колишнього президента. В інших, які я не хочу озвучувати", – сказав Кіслін.

Американець також дав поради новообраному Президентові України Володимиру Зеленському.

"Я міг би порадити йому, щоб тільки старих корупціонерів не брав на роботу. Сьогодні там всі. Я знаю життя, бізнес, я не політик. Але можу сказати, що думаю – Зеленський дуже розумний, молодий і в нього всі вірять. Сьогодні сподіваються на нього і на те, що в Україну нарешті прийдуть мир і бізнес. Цим я буду займатись, щоб допомогти новому президенту", – наголосив бізнесмен.

Повна текстова версія

- Пане Кіслін, яка місія Вашого приїзду в Україну?

- Моя мета – викрити корупцію, яка вона сьогодні тут є в Києві, в Україні. Я народився тут, жив в Одесі в 72-му році ще. Робив багато бізнесу, брав участь. Але сьогодні я приїхав, щоб викрити корупцію у вищих органах влади. Таких, як Грановський, Порошенко. Щоб ми могли допомогти Україні. Щоб Україна врешті-решт стала країною такою, якою мала б бути. Викриття – це сам цикл. Це мій вплив і я сам особисто постраждав від корупції в цій країні. Я міг би, наприклад, щоб співпраця монетарного фонду та американських компаній, які допомагали Україні й багато грошей давали сюди – все це викрити та показати.

- Ваш приїзд – дуже резонансний. Сьогодні зранку всі ЗМІ вийшли із заголовками "В Україну прилетів "кошмар Порошенка". Наскільки цей статус відповідає дійсності, на вашу думку?

- Порошенко як людина – найкорумпованіший у цій країні. Він до того жадібна людина, президент – як його обрали, взагалі не розумію. Він де міг, там брав участь в корупції. В такій, як, наприклад, конфіскація майна в колишнього президента. В інших, які я не хочу озвучувати. Я йому не ворог, я з ним навіть не знайомий. Тобто я знайомий з ним трохи, "шапочно". А так він дуже-дуже корумпована людина. Про президента такого ще світ не чув.

- До президентських виборів ви прогнозували крах Порошенка. Які прогнози щодо нового президента?

- Я його не знаю. Я міг би порадити йому, щоби тільки старих корупціонерів не брати на роботу. Сьогодні там всі. Я знаю життя, бізнес, я не політик. Але можу сказати, що думаю – Зеленський дуже розумний, молодий і в нього всі вірять. Сьогодні сподіваються на нього, що в Україну нарешті прийдуть мир і бізнес. Цим я буду займатись, щоб допомогти новому президенту.

- Кілька слів щодо схеми Роттердам плюс. Я читав ваші коментарі та хотілось би почути вашу думку.

- Це чисто корумпована схема, зроблена Порошенком. Це чиста корупція. Він підвів та обманув президента Дональда Трампа. Він зробив так, що 700-800 мільйонів вкрав у людей України на цій схемі.

На питання, чи обіцяв Порошенко щось Трампу, Кіслін відповів:

- Обіцяв, що буде закупляти вугілля в нього. Насправді він купив 1 чи 2 пароплави, а все інше через махінації. Гроші йому йшли – сотні мільйонів доларів, йому особисто. Про це знають всі – Міністерство фінансів, Міністерство юстиції моєї країни (США). Ця схема вже давно викрита.

- Пане Сем, чи повідомите Ви про результати поїздки Дональду Трампу?

- Я доповім, звісно. Я тому й приїхав, щоб почути, дізнатись, побачити. Я зіштовхнувся з такими схемами... Я ж бачу все – як люди тут поводяться. Потрібно робити цивілізацію в цьому світі.

Другие новости