ПоддержатьУкраїнська

Єлісєєв заявив, що до державної зради потрібно притягнути і президента Зеленського – подробиці

StopCor
StopCor

StopCor

Єлісєєв заявив, що до державної зради потрібно притягнути і президента Зеленського – подробиці

Український дипломат, ексзаступник голови АПУ Костянтин Єлісєєв вважає, що за логікою тих, хто вимагає притягнути експрезидента Порошенка до відповідальності за держзраду, притягнути до державної зради потрібно і президента Володимира Зеленського, бо "він теж зараз веде перемовини, телефонні розмови, остання відбулася з Держсекретарем Помпео на початку квітня".

Про це пише "Голос Америки", передає "Прямий".

"Можете на сайті побачити, де він чітко просить з боку США розглянути можливість надання Україні кредитних гарантій", - заявив Єлісєєв. У нещодавній статті у "Дзеркалі Тижня" Єлісєєв назвав рисами української дипломатії при Зеленському "авантюризм, дилетантство, хаотичність і орієнтування не на національні інтереси, а на лояльність до Зеленського", - цитує видання.

Ексдипломат називає цю справу "плівок Деркача" спецоперацією, справжня мета якої – посварити Київ і Вашингтон, втягнувши Україну в американські передвиборчі змагання на боці одного з кандидатів в президенти.

Схожу позицію висловлює колишній посол України в США Валерій Чалий.

"Позиція України має бути одна – це стратегічне партнерство із США, збереження двопартійної підтримки в Конгресі, робота з Білим домом, Пентагоном і невтягування ні в які провокації третіх сторін", - каже Чалий.

Також Стівен Пайфер заявив, що президент України Володимир Зеленський має не переслідувати лідера "Європейської Солідарності" Петра Порошенка, а дізнатись, звідки у народного депутата Андрія Деркача з'явились записи розмов на президентському рівні.

Другие новости