ПоддержатьУкраїнська

Євросоюз закликав Росію визнати свою вину в аварії MH17

StopCor
StopCor

StopCor

Євросоюз закликав Росію визнати свою вину в аварії MH17

У Євросоюзі нагадали про результати розслідування збиття літака MH17. Зокрема, Росію закликали, нарешті, визнати причетність до вбивства сотень невинних людей.

Євросоюз закликав Росію визнати свою вину в аварії MH17

Новину передає "Преса України".

Європейський Союз нагадав Росії, що вона повинна взяти на себе відповідальність за злочин 2014 року. Йдеться про збиття у небі над Донбасом літака МН17. Так, сьогодні, 29 червня, були схвалені висновки євросаміту.

"Єврорада знову заявляє про свою цілковиту підтримку резолюції РБ ООН 2166 про катастрофу рейсу MH17. Вона закликає Російську Федерацію визнати свою відповідальність і в повній мірі співпрацювати для встановлення істини, справедливості й підзвітності", – зазначено у документі.

Як повідомлялось раніше, міжнародна слідча група JIT, після проведення розслідування авіакатастрофи, заявила, що Boeing з 298 людьми на борту був збитий російським "БУКом". Крім того, експерти Bellingcat назвали ім’я генерала, який перекинув зброю в Україну.

Тим часом президент Росії Володимир Путін заявив, що результати незалежних міжнародних слідчих не визнає, адже російським експертам не дали добро на участь у розслідуванні. Причина цього проста – Росія може намагатися приховати свій злочин.

Нагадаємо також, після оголошення результатів розслідування авіакатастрофи Україна подала позов проти Росії до Міжнародного суду ООН. Відбулося це 12 червня.

"Дуже символічно, що Міжнародний суд ООН визначив саме 12 червня - День Росії - для подачі Меморандуму у справі України проти Росії про порушення Міжнародної конвенції про заборону фінансування тероризму та Конвенції ООН про ліквідацію всіх форм расової дискримінації", – коментував подію президент України Петро Порошенко.

Другие новости