ПоддержатьУкраїнська

Фірташу "світить" 80-річний термін в американській в'язниці

StopCor
StopCor

StopCor

Фірташу 'світить' 80-річний термін в американській в'язниці

Дмитро Фірташ опинився у дещо скрутному становищі. За українського олігарха взявся американський суд. 

Фірташу ''світить'' 80-річний термін в американській в'язниці

Новину передає "Преса України".

Вчора, 26 червня, стало відомо, що український олігарх Дмитро Фірташ може бути позбавлений волі терміном на понад вісімдесят років з конфіскацією майна. Така доля чекає його у разі екстрадиції до США.

Відповідну інформацію надав американський юрист, партнер юридичної фірми Arnall Golden Gregory LLP Джин Берд.

"Фірташа звинувачують у відмиванні грошей, в порушенні так званого "закону Ріко" – про організації, що діють під впливом рекету і корупції, а також в спробі порушити закон про корупцію за кордоном. З технічного боку, це понад 80 років ув'язнення – це просто ґрунтуючись на розрахунках. Плюс, прокурор просить про конфіскацію всіх його активів", – зазначив Берд.

За його словами, Фірташ може очікувати на зміну обвинувачень. Однак для цього олігарху треба погодитись на співпрацю.

"Фірташ добре знайомий з різними фінансовими угодами, в які залучені топ-політики різних країн, зокрема України та Росії. Тому, можливо, він має інформацію, яка може зацікавити Сполучені Штати. Для нього завжди є можливість співпрацювати й укласти угоду про визнання провини, – де він надасть цю інформацію в обмін на зміну звинувачень", – додав він.

Нагадаємо, Фірташа звинувачують у змові з метою підкупу чиновників в Індії для видобутку титану для реактивних двигунів. Американський суд стверджує, що Фірташ хотів співпрацювати з американським виробником авіалайнерів "Boeing".

Другие новости