ПоддержатьУкраїнська

Глава Держспецзв'язку заявив, що у прикордонних селах немає українського телебачення

StopCor
StopCor

StopCor

Глава Держспецзв'язку заявив, що у прикордонних селах немає українського телебачення

У селах, що розташовані в межах 50-70 кілометрів від держкордону, в принципі відсутнє українське телебачення. Про це заявив глава Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації Юрій Щиголь на брифінгу в Києві в суботу, передає "Українська правда" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

 Фото: Facebook

"З початку цього року ми отримали звернення від усіх губернаторів прикордонних територій, а це Волинь, Рівне, Чернігів та Житомир, про те, що в селах, які розташовані в межах 50-70 кілометрів від кордону, в принципі відсутнє українське телебачення. Вони живуть в реаліях Білорусі або Російської Федерації та дізнаються про будь-які новини в Україні через 2-3 тижні. І в основному через викривлене бачення, що демонструється російськими телеканалами", - заявив Щиголь.

За словами Щиголя, донесення україномовного мовлення громадських телеканалів є основним завданням держави в період військової агресії.

"Саме тому ми реалізуємо проєкт будівництва нового мультиплексу, адже він є одним з питань національної безпеки", - підкреслив глава Держспецзв'язку.

Що передувало: Раніше Рада національної безпеки і оборони України ухвалила рішення про необхідність побудови загальнонаціональної цифрової багатоканальної телемережі Multiplex MX-7.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, президент доручив РНБО перевірити землі і жителів Конча-Заспи та Пущі-Водиці.

Другие новости