ПоддержатьУкраїнська

«Голос» йде на вибори лише у 20 регіонах – подробиці

StopCor
StopCor

StopCor

«Голос» йде на вибори лише у 20 регіонах – подробиці

Керівниця штабу «Голосу» та заступниця голови партії Інна Совсун розповіла у скількох областях України їхня партія братиме участь у місцевих виборах.

 Фото: Незалежний громадський портал

В інтерв'ю "Главкому" депутатка зазначила, що кандидати від «Голосу» балотуватимуться у 20 регіонах України.

"Не йдемо лише в Донецькій, Луганській, Сумській, Миколаївській областях. В інших регіонах ситуація різна: наприклад, у Львівській та Тернопільській ми йдемо в ради всіх рівнів – від області до дрібних сіл, а от у Харківській – тільки по місту. Це залежить від різних факторів: рівня нашої підтримки в регіоні, нашої спроможності там, наявності функціонуючого партійного осередку і так далі", – каже Совсун.

Крім того, політик зазначає, що насправді у Сумській та Миколаївській областях є потужні команди однодумців, але створення на їх базі партійного осередку – окрема робота, яка у цих двох регіонах ще не була завершена на момент старту передвиборчої кампанії.

"Насправді, в деяких регіонах у нас осередки працювали і порівняно добре. Це насамперед Західна Україна і Київ. Київський осередок періодично проводив якісь заходи, львівський взагалі постійно надсилає запрошення на події, що вони організовують", – додає Совсун.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, 19-річний син Королевської став кандидатом в депутати Краматорської міської ради.

Другие новости