ПоддержатьУкраїнська

Голова ВРУ Разумков заявив, що перенести місцеві вибори неможливо 

StopCor
StopCor

StopCor

Голова ВРУ Разумков заявив, що перенести місцеві вибори неможливо 

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков заявив, що перенести місцеві вибори 25 жовтня неможливо, бо всі передвиборчі процеси вже запущені. 

 Фото: LIGA.NET

Про це повідомляє РБК-УКраїна з посиланням на пресслужбу ВРУ.

"Перенесення місцевих виборів у моєму розумінні неможливе, бо законних підстав для зміни часу проведення виборів немає. Вибори мають відбутися "за будь-якої погоди" 25 жовтня 2020 року, як це й заплановано, бо всі процеси запущені", - підкреслив глава Ради.

Спікер разом з тим зазначив, що єдиним винятком може стати указ президента про введення надзвичайного або воєнного стану після рішення РНБО.

"Наступним кроком Верховна рада або схвалює, або не схвалює таку пропозицію щодо перенесення виборів. Сподіваємося, підстав для цього не буде", - сказав Разумков і додав, що станом на зараз таких ініціатив до ВР не надходило.

За словами глави парламенту, введення надзвичайного стану може бути лише на 30 або 60 днів, і вибори може бути відтерміновано на цей час.

"Відмінити проведення виборів немає об’єктивної можливості, оскільки це норма Конституції... Ми будемо спостерігати за виборами та намагатимемося зробити їх абсолютно прозорими, чесними і, як й інші органи, в рамках своїх обов’язків виконуватимемо цю функцію", - сказав він.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, Разумков повідомив, що зараз 22 нардепи знаходяться на лікарняному через коронавірус.

Другие новости