ПоддержатьУкраїнська

Гончарук розповів про взаємовідносини з Зеленським після “скандальних плівок”

StopCor
StopCor

StopCor

Гончарук розповів про взаємовідносини з Зеленським після “скандальних плівок”

За словами прем’єр-міністра України Олексія Гончарука, навіть після публікації серії записів, його стосунки з главою держави не погіршились.

"Я думаю, що президент - доросла, мудра людина. Ми з ним знайшли спільну мову і я впевнений, що цей досвід зробить нас сильнішими", - сказав Гончарук, відповідаючи на питання в інтерв'ю телеканалу "Україна 24" у неділю ввечері, чи не образився на нього президент.

Він також розповів, що нарада, під час якої здійснювався запис, є щотижневою - подібні проводять щопонеділка, передає “Уніан”.

"Ми з Національним банком зараз дуже тісно співпрацюємо. І це точно не була якась зустріч, яка є чимось екстраординарним. Ми постійно спостерігаємо за тим, які макроекономічні процеси відбуваються, у нас кожного понеділка нарада. Наприклад, завтра у нас буде приблизно така сама нарада. Це регулярна робоча подія, яку ми проводимо регулярно. Для того, щоб наші органи, які відповідають за фіскальний напрям політики і Національний банк, який відповідає за монетарну політику, добре розуміли один одного", - пояснив він.

Другие новости