ПоддержатьУкраїнська

"Холодницький кришує корупцію у футболі", – експерт

StopCor
StopCor

StopCor

'Холодницький кришує корупцію у футболі', – експерт

Федерація футболу України не перестає дивувати. Виявляється, шо перший віцепрезидент ФФУ Назар Холодницький та за сумісництвом головний антикорупційний прокурор країни "кришує" корупцію в національному футболі.

https://youtu.be/NyWJsjrk58E

На цьому наголосив кандидат політичних наук та відомий експерт Дмитро Співак в коментарі до сюжету Кирила Вольного про корупцію у ФФУ.

"Є ще такий перший віцепрезидент Назар Холодницький. Знаєте, хто це такий? Наш головний антикорупційний прокурор. У нас же в країні з корупцією покінчено, точу часу вільного багато. Його обрали віцепрезидентом Федерації футболу. Я, мабуть, наївний, бо думав, що він буде боротися з корупцією, а він її, судячи з усього, кришує", – зазначає він.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, за фактами порушень у ФФУ Верховна Рада створила тимчасову слідчу комісію, яка перевірить, чи займався корупцією Андрій Павелко в Асоціації футболу України. З п'яти кримінальних проваджень, у яких фігурує президент Української асоціації футболу, колишній нардеп від Блоку Петра Порошенка Андрій Павелко, два стосуються виключно його.

Правоохоронці підозрюють його у ймовірному зловживанні службовим становищем, яке призвело до закупівлі полів за завищеними цінами коштом Державного бюджету, а також у неправдивому декларуванні статків.

Другие новости