ПоддержатьУкраїнська

Ільєнку не місце в Харківській міськраді – активісти

StopCor
StopCor

StopCor

Ільєнку не місце в Харківській міськраді – активісти

7 жовтня у Харкові під мерією активісти ГО “Стоп Корупції” із підтримкою місцевого осередку провели акцію проти свавілля депутата В’ячеслава Ільєнка. 

 Акція протесту ГО ''Стоп Корупції'' в Харкові Фото: СтопКор

Раніше журналісти намагалися з'ясувати причини монополії на ремонти у школах та дитсадках. Адже у Харкові всі підряди на ремонтні та будівельні роботи в дитячих закладах отримують фірми, наближені до депутата Харківської міської ради та голови адміністрації Слобідського району В’ячеслава Ільєнка. Натомість журналісти “СтопКору” зіткнулися із непрофесіоналізмом та  нецензурними висловлюваннями депутата. 

“Ільєнко, така поведінка неприпустима! Ільєнку не місце в Харківській раді, – з такими гаслами виступили активісти ГО “Стоп Корупції”.

Вони поспілкувалися з керівником підрозділу зі зв’язків з громадськістю і передали звернення щодо неприпустимих дій депутата.

 Акція протесту ГО ''Стоп Корупції'' в Харкові Фото: СтопКор

Нагадаємо, 2 жовтня очільник адміністрації Слобідського району Харкова В’ячеслав Ільєнко залякував знімальну групу проєкту «Стоп корупції» своїм сином, який займається боксом. Голова РДА з Харківщини погрожував журналістам «відбити печінку», тому останні звернулись до місцевої поліції із заявою про погрози життю та здоров’ю.

У Слобідському відділі поліції ГУ НП у Харківській області почали кримінальне провадження та взялися розслідувати справу про погрози знімальній групі проєкту журналістських розслідувань «Стоп корупції». 

В обласній прокуратурі повідомили, що досудове розслідування щодо кримінального провадження та розкрадання бюджетних коштів триває.

 Відповідь від харківської обласної прокуратури Скріншот: СтопКор

Другие новости