ПоддержатьУкраїнська

Іран виплатить компенсацію за збитий український літак

StopCor
StopCor

StopCor

Іран виплатить компенсацію за збитий український літак

Влада Ірану згодна виплатити компенсацію за літак МАУ збитий на початку 2020 року. За компенсації громадянам України переговори продовжаться.

 Фото: REUTERS

Про це заявив офіційний представник МЗС Ірану Аббас Мусаві, передає "Нова Влада" посилаючись на агентство "IRNA".

"Іран погодився виплатити компенсації за літак, проте реалізація цього питання займе час і має різні аспекти з технічної і правової точок зору", - сказав Мусаві, коментуючи переговори з Україною по пасажирському літаку.

Представник МЗС Ірану зазначив, що "багато пасажирів" були громадянами Ірану (у деяких іранців було подвійне громадянство, але Іран вважає їх своїми громадянами).

Він також додав, що по українцях переговори продовжаться і нагадав, що Тегеран несе відповідальність за те, що трапилося.

Нагадаємо, 8 січня, в Ірані розбився літак Міжнародних авіаліній України: 168 пасажирів, а також 9 членів екіпажу загинули. Україна втратила 11 громадян. 11 січня влада Ірану визнала, що літак був збитий іранськими військовими помилково.

Як повідомлялося, раніше в Ірані заявили про готовність виплатити компенсацію за трагедію українського Boeing. Однак пізніше влада Ірану не пішли на переговори з Україною щодо виплати компенсацій жертвами авіакатастрофи рейсу. Іранський уряд відхилило пропозицію української сторони почати процес.

Другие новости