ПоддержатьУкраїнська

Ймовірний кандидат у "Слугу народу" Андрій Гордійчук "нагрів" державу на десятки мільйонів – документ

StopCor
StopCor

StopCor

Ймовірний кандидат у 'Слугу народу' Андрій Гордійчук 'нагрів' державу на десятки мільйонів – документ

Обдурив селян, "нагрів" державу на десятки мільйонів гривень, а тепер шукає місце у списку партії "Слуга народу". Журналісти дізнались, що двічі судимий агромагнат та лідер антирейтингу НАЗК Андрій Гордійчук, якого підозрюють у рейдерстві й махінаціях, вкотре намагається потрапити до Верховної Ради України. І це не дивно – депутатська недоторканість конче необхідна панові Гордійчуку, який вже фігурує у низці кримінальних проваджень і найближчим часом може стати фігурантом ще одного скандалу.

Ймовірний кандидат у ''Слугу народу'' Андрій Гордійчук ''нагрів'' державу на десятки мільйонів – документ

Так, 14 червня переважною більшістю у 59 голосів (проти – 0) Хмельницька обласна рада підтримала звернення депутата Дячука щодо передачі матеріалів багатомільйонної оборудки з бюджетними коштами до правоохоронних органів.

Ймовірний кандидат у ''Слугу народу'' Андрій Гордійчук ''нагрів'' державу на десятки мільйонів – документ

Зазначимо, йдеться про виплати з обласного бюджету часткової компенсації вартості придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання (включно з приватним сектором) за програмою розвитку агропромислового комплексу Хмельницької області на 2017-2021 роки. Питання кому вони виділялись та куди поділись – риторичне. І відповідь на нього повинно дати слідство – згідно з депутатським запитом, усі наявні матеріали передано до Нацполіції в Хмельницькій області, прокурору Хмельницької області та начальнику Управління Західного офісу Держаудитслужби.

Тим часом у березні 2019 року кримінальне провадження проти Гордійчука відкрили у НАБУ.

Ймовірний кандидат у ''Слугу народу'' Андрій Гордійчук ''нагрів'' державу на десятки мільйонів – документ

Але на цьому оборудки пана Гордійчука не закінчуються. Минулого року журналісти викрили схему, завдяки якій ймовірний "слуга народу" ошукав десятки селян Хмельниччини.

У селі Лотівка Перший аграрний кооператив та його очільник Гордійчук, завищивши ціну, спочатку витіснив всіх конкурентів. А потім селяни покірно віддавали монополісту молоко в обмін на пусті обіцянки, але їх, як то кажуть, "просто розвели". Останні виплати датуються лютим 2018 (!) року, а суми заборгованості сягають відмітки у 30 тисяч гривень з однієї родини.

https://youtu.be/XU1YDdtEwcE

Раніше Андрій Гордійчук намагався йти на вибори з політичною силою Юлії Тимошенко і навіть називав себе заступником голови партії. Утім, коли стало відомо про скандальну репутацію Гордійчука, команда Тимошенко публічно від нього відхрестилась.

За інформацією з власних джерел журналістам стало відомо, що наразі пан Гордійчук активно шукає можливість потрапити до списків партії "Слуга народу".

Другие новости