ПоддержатьУкраїнська

Київські депутати готові відібрати у рейдерки Софієнко землю на Осокорках

StopCor
StopCor

StopCor

Київські депутати готові відібрати у рейдерки Софієнко землю на Осокорках

13 голосів «за». Члени постійної комісії Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування проголосували за передачу колективного звернення ГО «Стоп корупції» та учасників АТО щодо повернення земельної ділянки на Осокорках з рук рейдерки Лесі Софієнко у власність громади та будівництво на ній реабілітаційного центру для військовослужбовців на розгляд департаменту земельних ресурсів. 

Київські депутати готові відібрати у рейдерки Софієнко землю на Осокорках

Про це повідомляють правозахисники «Стоп корупції», які взяли участь у роботі комісії, а перед початком засідання разом із громадськими організаціями-однодумцями провели під стінами КМДА акцію-заклик до депутатів. Чиновникам, політикам та перехожим роздавали землю з ділянки, яка 10 років перебуває в окупації родини рейдерів Софієнко-Пєхова.

«Ми закликали представників земельного департаменту продовжувати перевірку і брати активну участь в поверненні земельної ділянки у власність громади. На місці уже проводили геодезичні дослідження та заміри. Загалом, Софієнко загарбала 10 соток землі та звела на ній будинок. На цій же ділянці жінка встановила паркан, яким відгородила собі окремий вихід до озера. Днями КП «Благоустрій» демонтував огорожу, а на звільненій території учасники АТО встановили військовий намет», – розповіли у «Стоп корупції».

Київські депутати готові відібрати у рейдерки Софієнко землю на Осокорках

Напередодні активісти проекту та військові звернулись до мера Кличка з проханням не ухвалювати рішень та не вчиняти жодних дій стосовно оформлення вищевказаної земельної ділянки на Осокорках для Лесі Софієнко.

«Станом на даний момент в місті Києві, враховуючи велику кількість учасників АТО, структурними підрозділами з питань соціального захисту населення Київської міської держадміністрації та районними держадміністраціями у місті Києві неналежно виконується законодавство України в частині проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції.

Тому виникла об'єктивна необхідність в будівництві нового центру, який зможе в повному обсязі виконати функції з реабілітації учасників АТО, ба більше, розташування якого буде сприяти якнайшвидшому одужанню захисників України.

Київські депутати готові відібрати у рейдерки Софієнко землю на Осокорках

З метою повного та всестороннього розгляду цього кримінального провадження, а також з'ясування усіх обставин справи та збирання всіх необхідних доказів, та перебуваючи в занепокоєнні, враховуючи рівень корупційних зв'язків громадянки Софієнко Л.С, яка була поплічницею екс-міністра аграрної політики Присяжнюка М.В., члени ГО «Стоп Корупції» спільно з учасниками АТО в України звертаються до Вас із проханням не приймати рішень та не вчиняти жодних дій стосовно оформлення вищевказаної земельної ділянки для Софієнко Л.С», – йдеться у зверненні.

Колективне звернення передали міському голові Віталію Кличку та членам постійної комісії Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

Другие новости