ПоддержатьУкраїнська

Кінці у воду: Леся Софієнко позбулась незаконного узбережжя

StopCor
StopCor

StopCor

Кінці у воду: Леся Софієнко позбулась незаконного узбережжя

Одіозна агрорейдерка, поплічниця міністра-втікача Присяжнюка Леся Софієнко не втомлюється дивувати нахабними аферами з елітною нерухомістю. Як білявка з кримінальним минулим намагається зам’яти справу про захоплення нею ласого шматка землі на березі озера – дивіться у сюжеті Алли Легези.

https://www.youtube.com/watch?v=6RSQNhTl68A

Нагадаємо, на столичних Осокорках Леся Софієнко самовільно захопила тисячу квадратних метрів комунальної землі.

Тоді ветерани бойових дій на Сході України вимагали від агрорейдерки звільнити захоплену територію та передати її у комунальну власність для створення реабілітаційного центру для учасників АТО.

І це вже не перший скандал за участі одіозної білявки. Вона відома як агрорейдерка та поплічниця міністра-втікача Миколи Присяжнюка, яка завинила державі понад 23 мільйони податків. Саме тому її оголосили у розшук.

Леся Софієнко й досі переховується від органів досудового розслідування за кордоном. А за самоправство з комунальною землею проти неї відкрили ще одне кримінальне провадження.

 Леся Софієнко заборгувала державі 23 мільйони

Як зазначає правозахисник ГО «Стоп корупції» Роман Литвин, у 2018 році активісти написали заяву до Дарницького УП, на підставі якої й відкрили кримінальну справу стосовно Софієнко за фактом захопленням нею комунальної землі на березі озера Зариваха.

«Слідчий виїжджав на місце, залучили геодезистів, встановили розмір захопленої земельної ділянки – фактично зібрали всю доказову базу для того, щоб довести провину Софієнко», – розповідає Роман.

Та, вочевидь, щоб загасити скандал із представниками громадськості, пані Леся вирішила таки позбутися власного маєтку в спальному районі Києва, щоправда, тільки формально.

Другие новости