ПоддержатьУкраїнська

Ласий шматок: у Слов’янського агроколеджу віджали півтисячі гектарів землі

StopCor
StopCor

StopCor

Ласий шматок: у Слов’янського агроколеджу віджали півтисячі гектарів землі

На державну землю, що перебуває на балансі Слов’янського коледжу, наклали оком місцеві шахраї. І в цьому випадку йдеться не лише про черговий дерибан землі. Звідси до зони ООС – лише 30 кілометрів, тому це й питання національної безпеки. Хто стоїть за масштабною земельною аферою – дізнавались журналісти «СтопКору».

Слов’янський аграрний технікум – один із п’яти підрозділів Луганського аграрного університету. Закладам такого профілю належить чимало земельних ділянок, на яких студенти мають проходити практику і наочно побачити, що і як росте. Та вісім років тому технікум зобов’язали передати поля в спільний обробіток місцевому приватному підприємцю на прізвище Шестопалов.

«За погодженням Міністерства аграрної політики нам було надано договір про спільну діяльність з фізичною особою, підприємцем Шестопаловим. Керівник відразу направила звернення щодо законності даного рішення і чи реально можливі такі дії», - розповідає головний бухгалтер Слов’янського аграрного коледжу Оксана Андрієнко.

 Головний бухгалтер Слов’янського аграрного коледжу Оксана Андрієнко

Згодом надійшла відповідь Міністерства аграрної політики, що відомство розглянуло поданий на затвердження договір і… погоджує його без зауважень.

За умовами договору пан Шестопалов обробляв землю за свої гроші й своєю технікою, за що мав сплачувати щомісяця четверту частину прибутків. А студентам мали залишити право практикуватись на цих полях.

Втім, як зазначає пані Оксана, у проходженні практики коледжу було відмовлено: за поясненнями підприємця, в нього нібито немає таких ліцензійних вимог!

То хто ж такий бізнесмен Шестопалов і чому саме йому віддали поля – дізнавайтесь з відеоматеріалу Артема Лагутенка та Альони Середи:

https://www.youtube.com/watch?v=1mxf-AArlk4

Другие новости