ПоддержатьУкраїнська

Луценко повідомив про свою відставку і відзвітував у справі Гандзюк – відео

StopCor
StopCor

StopCor

Луценко повідомив про свою відставку і відзвітував у справі Гандзюк – відео

Сьогодні, 6 листопада, Генеральний прокурор Юрій Луценко виступив у Верховній Раді й надав звіт у справі про напад на Катерину Гандзюк. 

Про це повідомляє "Діалог.UA".

https://youtu.be/NEBaNG05gq4

4 листопада через обрив тромбу померла відома херсонська активістка Катерина Гандзюк. Луценко повідомив, що особисто спілкувався з Гандзюк після нападу, і дізнався від неї прізвища тих, хто міг замовити замах. Також Генпрокурор заявив, що всі нападники були затримані протягом місяця.

Він зазначив, що вже ведеться слідство стосовно 12 підозрюваних, трьох з них називала сама Гандзюк. За його словами, багато хто почав піаритися на ділі Гандзюк і тим самим хоче підвищити свій політичний рейтинг, однак Луценко виступає проти подібних методів. Він переконаний, що деякі особи роблять все для того, щоб люди почали сумніватися в правоохоронній системі навіть в тих справах, які вважаються розкритими.

https://youtu.be/XtzLa3MWlX4

Також Луценко повідомив, що вже подав прохання про відставку і просить, щоб Верховна Рада розглянула його заяву вже на цьому тижні. За його словами, тільки правоохоронні органи мають право заявляти про вину тих чи інших людей, а не політики в телеекранах.

Зауважимо, раніше став відомий посередник, який передав гроші вбивці активістки Катерини Гандзюк, яка померла від опіків сірчаної кислоти. Виявилося, що організатору злочину Сергію Торбіну фінансові кошти передавав Ігор Павловський, помічник депутата Верховної Ради Миколи Паламарчука.

Другие новости