ПоддержатьУкраїнська

"Людина є невинною, допоки інше не буде доведено в суді", – Федина

StopCor
StopCor

StopCor

'Людина є невинною, допоки інше не буде доведено в суді', – Федина

Нардеп Софія Федина заявила, що президент Зеленський переслідує патріотів і придушує свободу слова в Україні.

"Я бачу, наскільки моя справа, справа Павла Шеремета справа Марії Звіробій, справа Пояркова, справа Романа Ковальова і інші подібні справи показують увесь масштаб маразму, в який падає наша держава. У нас сьогодні держава, в якій призначають винних. Де ані генеральний прокурор, ані МВС, ані президент, ані голова СБУ не дотримуються 62 статті Конституції України, де сказано, що людина є невинною, допоки інше не буде доведено в суді. Отже, щодо мене, щодо Марусі, щодо Шеремета вже було оголошено винних. І не однією посадовою особою", – наголосила політик, пише "Четверта студія" з посиланням на пресслужбу партії "Європейська солідарність".

Федина зазначила, що останнім часом в Україні можуть без суду і слідства оголосити людину винною. Вона також наголосила, що це порушує всі європейські норми і є неприпустимим.

"Це свідчить про те, наскільки Україна падає в путінську орбіту. І наскільки, ми в результаті, перестаємо бути самостійними суб'єктами і державою, яка прагне демократії", – зазначила народний депутат.

Другие новости