ПоддержатьУкраїнська

Марчук припустив, що конфлікт на Донбасі триватиме до 25 років

StopCor
StopCor

StopCor

Марчук припустив, що конфлікт на Донбасі триватиме до 25 років

Євген Марчук прирівняв ситуацію на Донбасі до двадцятирічного конфлікту у Північній Ірландії. Політик зауважив, що покращення на сході України можна чекати трохи раніше, ніж це сталось у британському регіоні, а також на Нагірному Карабасі.

Новину передає "Преса України".

Євген Марчук, представник України в тристоронній контактній групі в Мінську, озвучив своє бачення подальших подій на Донбасі. У новому інтерв'ю він заявив, що конфлікт на сході України врегулюється швидше, ніж на Нагірному Карабасі. До слова, там він триває впродовж 25 років. Він також нагадав, де ще у світі розв'язались серйозні конфлікти та скільки вони тривали.

"Я думаю, що ситуація на Донбасі може бути врегульована значно раніше. Так, світова практика знає Нагорний Карабах, Північну Ірландію, 20 років, Колумбію, 50 років, Палестину... Але там інші складові. У Північній Ірландії конфлікт трохи схожий на наш. Але в тому конфлікті немає ядерного гравця, який є іноземною державою", – розповів Марчук.

Він також зауважив, що війна в Україні гібридна. За його словами, не зважаючи на те, що Росія веде її замасковано, світова спільнота це все ж знає, тому й вводить антиросійські санкції. Марчук додав, що РФ розірвала декілька важливих угод. Мова йде про договір про звичайні збройні сили в Європі та Будапештський меморандум. За його словами, для  України це не найкращий розклад подій. Він прогнозує, що найближчим часом миротворці ООН не потраплять на Донбас.

Другие новости