ПоддержатьУкраїнська

"Ми хочемо зробити все необхідне, щоб припинити війну і провести місцеві вибори", – Єрмак

StopCor
StopCor

StopCor

'Ми хочемо зробити все необхідне, щоб припинити війну і провести місцеві вибори', – Єрмак

На зустрічі з керівництвом посольств країн G7 глава ОПУ Єрмака розповів про ситуацію на Донбасі.

Андрій Єрмак заявив, що за результатами зустрічі в Мінську 12 лютого «практично узгоджена» одна з трьох точок для нового розведення сил уздовж лінії зіткнення на Донбасі.

За його словами, українська сторона прагне максимально прискорити цей процес.

"Позиція президента залишається незмінною: ми хочемо зробити все необхідне, щоб припинити війну і провести місцеві вибори по всій території України в кінці жовтня. Ми працюємо 24/7, тому що це стосується життя наших громадян", — цитує Єрмака пресслужба Офісу президента, передає "НВ".

За словами Єрмака, нормандський саміт в Парижі був досить успішним, його результатом стало взаємне повернення утримуваних осіб в кінці грудня.

"Нові списки вже передані в рамках роботи ТКГ в Мінську, проте важливо виконати всі домовленості, щоб рухатися далі на шляху до досягнення миру. Темп роботи над списками і поверненням наших людей не буде знижений", — зазначив Єрмак.

Єрмак також запевнив, що основною метою його діяльності як керівника Офісу президента буде забезпечення ефективної роботи глави держави для успіху України.

12 лютого на засіданні Тристоронньої контактної групи в Мінську сторони прийшли до попередньої згоди щодо розведення військ і засобів в районі населеного пункту Гнутове.

Українська сторона на Мінських переговорах запропонувала три ділянки розведення військ: контрольний пункт в'їзду і виїзду Гнутове, залізничний міст у Станиці Луганській і Новоселівка Друга.

Міністр оборони України Андрій Загороднюк заявив, що розведення військ на лінії розмежування на Донбасі не зупинить війну, однак воно має велике гуманітарне значення.

Другие новости