ПоддержатьУкраїнська

"Ми почали боротьбу з корупціонерами в інтернет-сегменті", – Роман Бочкала

StopCor
StopCor

StopCor

'Ми почали боротьбу з корупціонерами в інтернет-сегменті', – Роман Бочкала

Координатор ГО "Стоп корупції" Роман Бочкала повідомив, що більшу користь для подолання корупції мають розслідування із повноцінною та доступною інтернет-версією, адже коли це просто телевізійний випуск – люди швидше забувають про нього.

 Фото: ''СтопКор''

"До цього наша програма переважно виходила в телевізійному форматі, це були класичні журналістські розслідування. Вже з цього року ми почали активно працювати в інтернет-сегменті. Якщо озирнутись – цей шлях був правильний. Як людина з досвідом на ТБ понад 15-ти років можу запевнити, що наразі більшого резонансу досягають розслідування, які мають інтернет-версію. Для корупціонера легше, коли його показали по ТБ, бо сюжет пройшов і про нього забули", – заявив він на пресконференції з приводу презентації річного звіту та стратегії на 2020-й рік ГО "Стоп корупції".

Крім того, велика увага надається охопленню читачів та ребрендингу, щоб дедалі більше людей ставали свідомими стосовно корупції в Україні. Близько 20 тисяч читачів сайту на день – саме така цифра людей наразі спостерігає за діяльністю ГО "Стоп корупції".

"Ми зробили повний ребрендинг сайту. Зараз це інформаційний портал антикорупційного спрямування. Це окремі розслідування, окремі інтерв’ю тощо. На початку року в нас були скромні цифри – 300-500 користувачів на день. Для нішевого непогано. На сьогодні відвідуваність на день становить 20 тисяч. Для порівняння, "Наші гроші" мають 4 тисячі читачів на день. Для профільного видання це один з головних здобутків 2019 року", – додав він.

Другие новости