ПоддержатьУкраїнська

Міжнародний центр досліджень визначив трійку найкращих голів українських обладміністрацій (фото)

StopCor
StopCor

StopCor

Міжнародний центр досліджень визначив трійку найкращих голів українських обладміністрацій (фото)

Міжнародний центр перспективних досліджень (МЦПД) у партнерстві з інтернет-виданням "Апостроф" підготував "Рейтинг ініціативності голів ОДА". Цей рейтинг показує фактичну діяльність керівника ОДА на займаній посаді, дозволяє проаналізувати пріоритети в діяльності керівника ОДА, рівень співпраці з обласною радою, а також реакцію на ініціативи голови ОДА з боку місцевих ЗМІ.

Міжнародний центр досліджень визначив трійку найкращих голів українських обладміністрацій (фото)

До рейтингу були включені голови ОДА, які перебувають на посаді не менше 3 місяців.

ТОП-3 найініціативніших голів ОДА

Перше місце у рейтингу займає керівник Вінницької ОДА Владислав Скальський. За період з початку його призначення (18 вересня 2019) на цю посаду нараховується 159 ініціатив, що у розрахунку на один місяць становить дещо більше 42 (42,2) ініціатив за участі керівника Вінницької ОДА. Найбільша кількість ініціатив (50) стосувалася соціально-гуманітарної сфери, як то відкриття лікарень, амбулаторій, шкіл чи забезпечення потреб соціально вразливих верств населення.

На другому місці рейтингу розташовується колишній керівник Івано-Франківської ОДА -  чинний Віце-прем’єр-міністр та міністр розвитку громад та територій України Денис Шмигаль, який має загальний бал у рейтингу 42,3. Такий результат зумовлений високим "Індексом ініціативності" екс-керівника Івано-Франківської ОДА Дениса Шмигаля. Так, за цим індексом Денис Шмигаль має 37,9 бали, що дорівнює другому результату за цим показником після Владислава Скальського, а також перший результат у абсолютних величинах – 215 ініціатив за період роботи Шмигаля у ОДА.

Третє місце серед топ-3 найініціативніших голів ОДА займає Андрій Прокопенко, який не так давно, з 31 жовтня, очолює Чернігівську облдержадміністрацію.

З 31 жовтня 2019 і до 1 лютого 2020, Андрій Прокопенко був ініціатором 59-ти активностей, які відповідно до їх тематики зараховувалися до нашого рейтингу, йдеться у дослідженні.

Другие новости