ПоддержатьУкраїнська

monobank пропонує Дубінському закрити рахунок

StopCor
StopCor

StopCor

monobank пропонує Дубінському закрити рахунок

Віртуальний monobank запропонував нардепу фракції "Слуга народу" Олександру Дубінському закрити рахунок. Про це повідомив народний депутат, передає "Інтерфакс-Україна".

 Фото: Еспресо.TV

"Дорогий Друже-банкіре! Працівники створеного тобою monobank заметушилися, чогось злякалися і під зовнішнім впливом посилено пропонують мені закрити рахунок у цьому банку. Ну, щоб нібито не мати зайвих проблем. Так ти передай їм, що я цього робити не буду. Принципово", - написав він у своєму телеграм-каналі в п'ятницю, не називаючи конкретного адресата свого повідомлення.

Нардеп додав, що залишив на рахунку 30 грн.

"Хоча впевнений, що ця оплата за специфічні послуги не знадобиться", - уточнив він.

Нагадаємо, Вашингтон 11 січня, включив до санкційного списку по Україні 11 фізичних осіб і організацій. Під санкції підпали сім громадян України, зокрема Дубінський і чотири організації, які базуються, за даними Мінфіну США, в Україні. Ці заходи введені проти них, оскільки у Вашингтоні вважають, що вони втручалися у виборчий процес в США.

За повідомленнями Мінфіну США, ці фізособи пов'язані з народним депутатом України Андрієм Деркачем, щодо якого США ввели санкції у вересні 2020 року "за спроби вплинути на президентські вибори в США 2020 року". Самого Деркача Мінфін в пресрелізі називає "російським агентом". Дубінський свій зв'язок з Деркачем заперечує.

monobank заснували в січні 2017 року колишні топ-менеджери ПриватБанку Гороховський, Дмитро Дубілет і Михайло Рогальський. До жовтня-2017 банк випустив першу тисячу кредитних карт, у лютому 2018 року розпочав залучати гривневі депозити.

Кількість клієнтів monobank у листопаді 2020 року збільшилась до 3 млн людей.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, у столиці затримали викрадача Lexus.

Другие новости