ПоддержатьУкраїнська

МВС запустило чат-бот «Вибори-2020» для забезпечення прозорого виборчого процесу

StopCor
StopCor

StopCor

МВС запустило чат-бот «Вибори-2020» для забезпечення прозорого виборчого процесу

Чат-бот #Вибори2020 створено для захисту волевиявлення громадян і реагування на факти порушення виборчого процесу, повідомляється на сайті МВС.

https://youtu.be/QyzByruFbO4

Уже досить дієво працює геоінформаційний аналітичний портал МВС України Інформаційно-аналітична система «Місцеві вибори 2020», який призначений для моніторингу здійснених правопорушень та відображення публічної інформації про стан громадської безпеки в режимі реального часу. Наступний крок - запуск нового технологічного продукту – чат-боту «Вибори-2020», який значною мірою підвищить захист волевиявлення громадян.

«Якщо ви стали свідком порушення та перебуваєте місці – повідомте поліцію через чат-бот https://t.me/mvs_ua_bot із вашого мобільного телефону», – закликали у МВС.

Чат-бот допоможе визначити такі види порушення:

  • підкуп виборців або комісії;
  • фінансування агітації;
  • ведення агітації;
  • перешкоджання волевиявленню.

Повідомлення передається до Ситуаційного центру Нацполіції, обробляється та реєструється, після чого на місце події направляється патруль поліції.

Усього із 5 вересня територіальні органи Національної поліції зареєстрували 4209 повідомлення, пов’язаних із виборчим процесом. Усього до ЄРДР внесено відомості щодо 309 кримінальних правопорушень.Також складено 1067 протоколів про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з виборчим процесом.

В МВС України закликали усіх учасників виборчого процесу – не порушувати Закон та вести агітацію прозоро та чесно. А громадян – не зволікати та одразу інформувати поліцію про відомі факти порушення під час виборчого процесу.

Другие новости