ПоддержатьУкраїнська

На Буковині чиновники вітали українців з Днем соборності "без Криму"

StopCor
StopCor

StopCor

На Буковині чиновники вітали українців з Днем соборності 'без Криму'

На Буковині чиновники вляпались у новий скандал. Під час святкування Дня соборності України сцену, на якій вони виступали, прикрасили картою без Криму.

Новину передає "Преса України".

Вчора, 22 січня, в Україні святкували День соборності. З нагоди свята у багатьох містах пройшли урочистості. Зокрема, у райцентрі Сторожинець у Чернівецькій області пройшов святковий концерт, організатори якого вляпались у сепаратистський скандал. Йдеться про місцеву владу.

Так, на сцені у будинку культури висів малюнок – карта України без Криму. Зі сцени місцеві чиновники вітали гостів зі святом та згадували про незалежність і територіальну цілісність української держави.

Як зазначається, ні військові, ні чиновники, які прибули на захід, не помітили карту  України без півострова. Варто зазначити, що подібні випадки в Україні не є чимось новим. У 2017 році у місті Бровари на сцені також висіла карта України без Криму. На інцидент відреагували представники прокуратури. Так, вони відкрили кримінальне провадження.

Зауважимо, нещодавно міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що поважає цілісність та незалежність української держави, однак без Криму.

Другие новости