ПоддержатьУкраїнська

На Донбасі російські найманці провели вибори – обрано заміну Захарченку

StopCor
StopCor

StopCor

На Донбасі російські найманці провели вибори – обрано заміну Захарченку

Російські найманці, які орудують в ОРДЛО, зігнали людей на псевдовибори. Так, останні обирали нового ватажка "ДНР". Стало відомо, кого Москва посадила у крісло покійного сепаратиста Олександра Захарченка.

Новину передає "Преса України".

Вчора, 11 листопада, у "ДНР" пройшли так звані вибори. Окупанти виконали наказ Кремля – переобрали голову "республіки". За даними російських пропагандистських каналів, за результатами попередніх підрахунків лідером є Денис Пушилін, чинний ватажок окупантів. Він набрав 57,3% голосів.

Серед інших кандидатів Олена Шишкіна, яка набрала 9,1%, Роман Євстифєєв – 8,5%, Володимир Медведєв – 7,8%, Роман Храменков – 17,3%. Відомо, що так звана виборча комісія опрацювала всього 27,19% так званих протоколів.

На Донбасі російські найманці провели вибори – обрано заміну Захарченку

"На парламентських виборах громадський рух "Донецька республіка" набрав 74,03% голосів виборців, громадський рух "Вільний Донбас" – 25,07%", – додають пропагандистські канали.

Відомо, що на вибори, які офіційний Київ не визнає, зігнали представників держпрофесій. Останнім погрожували скасуванням пільг. Тим часом координатор "Інформаційного спротиву" Дмитро Тимчук зауважив, що росЗМІ ведуть активну пропаганду у Мережі. Зокрема, поширюють інформацію про "небувалу явку".

"Про яку "активність" і "високу явку" марять російські сенатори й чиновники-колаборанти – одному Богу і психіатрам відомо. За нашими даними, крім різного роду "заманух" (типу продажу біля "виборчих дільниць" продуктів за наднизькими цінами), окупанти винайшли ще одне ноу-хау. Зокрема, пригнаним стусанами на "вибори" бюджетникам було наказано прийти на "голосування" виключно з 14.00 до 15.00", – уточнив Тимчук.

Другие новости