ПоддержатьУкраїнська

На Київщині проти кандидатки-вчительки спочатку відкрили справу, а потім створили клона

StopCor
StopCor

StopCor

На Київщині проти кандидатки-вчительки спочатку відкрили справу, а потім створили клона

Кандидатку на виборах голови Фурсівської ОТГ Надію Кравченко намагаються «задушити» опоненти. Спочатку проти жінки відкрили сфабриковану справу нібито через підкуп виборців, а потім взагалі створили клона. Про це жінка розповіла в ексклюзивному коментарі «СтопКору».

 Фото: Facebook

«Надійшла заява, що нібито я роздаю людям по 200 грн і ще маю по стільки ж роздати після виборів. Заявником був такий собі Мірошниченко – людина, яку ніхто в громаді не знає та про яку ніхто не чув. Все, що робили мої агітатори, – це проводили опитування та спілкувались із людьми», – розповіла вона.

Дещо згодом після проведення розслідування справу закрили. Проте на цьому історія не закінчилась, а в списках кандидатів з’явилась однофамілиця Надії.

«Зараз йде 9 кандидатів на посаду сільського голови. Знайшли клона, як я підозрюю, деякі кандидати, які вважають мене сильним конкурентом. Клон – Кравченко Ольга Віталіївна з Малої Вільшанки. Хто вона така й чому йде на голову Фурсівської ОТГ, якщо не має до неї жодного відношення?» – наголосила вона.

Зазначимо, Надія Кравченко 20 років пропрацювала вчителькою математики у місцевій школі й на цих виборах вирішила балотуватись на посаду очільниці Фурсівської ОТГ.

Другие новости