ПоддержатьУкраїнська

На Львівщині електроенергію двох ТЕЦ розподілятиме компанія-видобувач торфу – чергове дивне рішення АРМА

StopCor
StopCor

StopCor

На Львівщині електроенергію двох ТЕЦ розподілятиме компанія-видобувач торфу – чергове дивне рішення АРМА

13 вересня АРМА визначилося з новими управителями двох ТЕЦ у Львівській області. Управителем з розподілу електричної енергії відтепер стане "Альтернатива- Т-ХХІ", основним видом діяльності якої, згідно з даними Opendatabot, є добування торфу, а статутний капітал компанії становить лише 30 тис. грн.

 Рішення було прийняте на засіданні 13-го вересня

Зі слів директора ТОВ НВП "Енергія-Новоярівськ" Андрія Гнатуша, директор фірми ТОВ "Альтернатива- Т-ХХІ" є одночасно заступником директора ще одного підприємства – "Гарант Енерго-М". Саме з ним було вирішено продовжити ще на рік дію договору управління у частині розподілу електричної енергії, що виробляється на ТЕЦ у містах Новояворівськ та Новий Розділ.

Як розповів у коментарі "СтопКору" директор Новороздолівської ТЕЦ Євген Коза, минулого року ця компанія не впоралась із покладеними на неї обов'язками управителя.

"Гарант Енерго-М" працював протягом минулого року без АСКОЄ (Автоматизована система комерційного обліку електричної енергії), чим самим порушив всю енергосистему країни. Це вже призвело практично до катастрофи. Якби я таке зробив, то я б з вами зараз не розмовляв, а сидів би в якомусь СІЗО міста Києва. Але АРМА не бере чомусь цього до уваги", – сказав він.

 ''Гарант Енерго-М'' працював протягом минулого року без АСКОЄ'', - Євген Коза

Пан Євген також зазначив, що керівництво "Гарант Енерго-М" було не готовим до опалювального сезону, навіть попри запевнення в протилежному.

"Управитель "Гаранта"переконував шановну комісію тендерного комітету, що Новороздільська ТЕЦ готова до опалювального сезону на 90%, що все зроблено, теплоцентралі заповнені водою, однак це все неправда. Теплоцентралі сухі, порвані, невідремонтовані й до опалювального сезону Новороздільська ТЕЦ не готова. На 99% не готова!", – наголосив він.

Як повідомлялось раніше, АРМА оголосило конкурс на управління двома ТЕЦ на Львівщині, який викликав немало питань у преси. На думку директора ТОВ НВП "Енергія-Новоярівськ" Андрія Гнатуша, в АРМА робили все для того, щоб залишити управління двома теплоенергоцентралями в руках "Гарант Енерго-М", а не комунальних підприємств міста.

Зазначимо, що на засіданні тендерного комітету АРМА, на якому заслуховувались усі учасники конкурсного відбору управителів активами ТЕЦ у містах Новояворівськ та Новий Розділ, не було жодного представника ЗМІ.

 Новояворівська ТЕЦ Фото: СтопКор

Водночас на запит представників "СтопКору" про акредитацію їм було безпідставно відмовлено, розповіла журналістка Наталія Дігтяр.

"Щодо відмови в акредитації, про яку мені АРМА повідомило вже ввечері 12 вересня, у тексті цього листа було зазначено про зміни у порядку проведення заходу та про несподівану обмежену кількість від представників ЗМІ. А тепер щодо ЗМІ. Журналістів там взагалі немає!", – зазначила журналістка.

На засіданні були присутні директор Новороздільської ТЕЦ Євген Коза, начальник з управління активами Віталій Різник, представник від НАБУ, а також директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА Назарій Романчук.

Другие новости