ПоддержатьУкраїнська

Нардеп Денисенко тисне на слідство у справі Аульської хлоропереливної

StopCor
StopCor

StopCor

Нардеп Денисенко тисне на слідство у справі Аульської хлоропереливної

Нещодавно видання «Вибір.Медіа» виклало у мережу листування народного депутата України – Андрія Денисенка з таким собі Дмитром Погребовим. Та як виявилося – це підставна особа – пранкер, який у повідомленнях зміг вивідати у парламентарія багато цікавої і навіть закритої інформації. У свою чергу, ім'я Андрія Денисенка вже встигло засвітитись у декількох серйозних корупційних скандалах.

Нардеп Денисенко тисне на слідство у справі Аульської хлоропереливної

Одне з власних розслідувань «СтопКор» присвятив Аульській хлоропереливній станції – стратегічному об’єкту, який дивним чином передали з комунальної власності до приватних рук. За фактом відкрили кримінальне провадження. Однак пан Денисенко намагається впливати на ситуацію.

Зокрема, наступне депутатське звернення Андрій Денисенко відправив особисто голові Кабміну – Володимиру Гройсману: «Прошу забезпечити ТОВ «Аульська хлоропереливна станція» разовим дозволом на імпорт рідкого хлору з Румунії шляхом надання відповідних доручень Державній службі України з безпеки на транспорті та Державній службі експортного контролю України з метою забезпечення рідким хлором стратегічно важливого водопровідно-каналізаційних господарств України через зупинку здійснення господарської діяльності єдиного українського виробника рідкого хлору АТ ДНІПРОАЗОТ».

І все, здавалося б, логічно. Та журналісти тоді показали схеми багатомільйонних оборудок з Аульською хлоропереливною станцією на Дніпропетровщині. А зважаючи на те, що Аульська станція знаходиться не на території виборчого округу Денисенка, таку цікавість нардепа можна розцінювати як тиск на слідство.

Деталі справи – у відеосюжеті:

https://youtu.be/1qvoMgw9oPc

Другие новости