ПоддержатьУкраїнська

Нардепи прийняли законопроєкт, який збільшує штрафи за злочини проти журналістів 

StopCor
StopCor

StopCor

Нардепи прийняли законопроєкт, який збільшує штрафи за злочини проти журналістів 

Народні депутати України прийняли законопроєкт №3633, який передбачає збільшення штрафів за злочини проти журналістів, передає РБК-Україна.

 Фото: УП

"За" проголосував 341 парламентарій.

Відповідно до закону, незаконне вилучення зібраних, опрацьованих, підготовлених журналістом матеріалів та технічних засобів, незаконну відмову в доступі його до інформації, незаконну заборону висвітлення окремих тем, показу окремих осіб, критики суб'єкта владних повноважень і будь-яке інше умисне перешкоджання профдіяльності журналіста каратимуть штрафом у розмірі 8500 - 17 тисяч гривень або арештом на строк до 6 місяців, або обмеженням волі на строк до 3 років.

За вплив у будь-якій формі на журналіста для перешкоджання виконанню ним профобов'язків або переслідування через його профдіяльність загрожує штраф в 17-34 тисяч гривень або арешт на строк до 6 місяців, або обмеження волі на строк до 4 років.

Якщо такі дії вчинила посадова особа з використанням свого становища або за попередньою змовою групою осіб, розмір штрафу складе 34-51 тисячу гривень.

Або ж цей злочин каратимуть позбавленням волі на строк до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років або без такого.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, у Москві розпочався суд над опозиціонером Навальним.

Другие новости