ПоддержатьУкраїнська

Народний депутат та податківці Януковича: список кандидатів на конкурс ДПС

StopCor
StopCor

StopCor

Народний депутат та податківці Януковича: список кандидатів на конкурс ДПС

На посаду голови Державної податкової служби після звільнення Сергія Верланова претендують понад 40 осіб, повідомив міністр Кабінету міністрів Олег Немчинов. У той же час, в базі електронних декларацій станом на 28 квітня були зареєстровані декларації шести кандидатів

Зокрема, на посаду голови ДПС претендують народний депутат чотирьох скликань, голова "Європейської партії" Микола Катеринчук, податківці зі стажем Василь Поїзд і Герман Андес, бізнесмени Дмитро Іванов і Дмитро Олексієнко, а також Єлизавета Рошоурова.

ішення уряду було в п'ятницю, на сайті Кабміну воно з'явилося в суботу і фактично неділю і понеділок триває прийом документів. Це мало, але вже за ті два дні тільки на одну посаду керівника податкової надійшло 43 заявки", - заявив Немчинов в ефірі телеканалу ICTV 27 квітня.

Миколу Катеринчука тричі обирали народним депутатом: у 2002, 2006, 2007 та 2012 роках. У Верховній Раді четвертого, п'ятого та шостого скликань він був членом фракції "Нашої України", а в Раді сьомого скликання входив до фракції "Батьківщини". З 2007 року очолює Європейську партію України".

У 2005 році Катеринчук протягом кількох місяців був першим заступником глави Державної податкової адміністрації. У Раді шостого скликання обіймав посаду заступника податкового комітету.

Василь Поізд очолював Департамент організації протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії фіскальних служб. 20 лютого він подав декларацію у зв'язку звільненням з Державної фіскальної служби.

Підприємець Дмитро Олексієнко пов'язаний з податковими органами: в 2014-2016 роках він очолював громадську раду при Державній фіскальній службі, а перед цим був членом громадських рад при Податковій службі, Міністерстві доходів і зборів та Фонді держмайна,  передає ДТ

Другие новости