ПоддержатьУкраїнська

Наспівали: одним з трендів парламентської кампанії-2019 стали агітаційні концерти

StopCor
StopCor

StopCor

Наспівали: одним з трендів парламентської кампанії-2019 стали агітаційні концерти

Фейки, підкуп виборців, банальна гречка – на мажоритарних округах не гребували «старими добрими» електоральними технологіями. Але з’явились і нові виборчі тренди. Зокрема, музичні.

«Ми побачили масове використання концертів як агітації. Тут важливо розуміти, що самі по собі концерти не є ні підкупом виборців, ні певною забороненою форми агітації. Це абсолютно дозволена форма агітації. Але єдина вимога законодавця: все має бути оплачено з передвиборчого фонду», – зауважив аналітик Комітету виборців України Денис Рибачок.

https://www.youtube.com/watch?v=lsLKFUkfcW4

І справді, музики виборцям було вдосталь.

«Чи є наші концерти політичною агітацією? Ні, не є. Тому що ні слова про політику, ні слова про політичні лозунги, жодних графічних зображень під час виходу «Океану Ельзи» на сцену не буде», – запевняв під час прес-конференції Святослав Вакарчук.

Утім, під час концерту ОЕ у Харкові лідер «Голосу» використовував партійну символіку. Та звернувся до глядачів зі спічем про «набридлу стару політику».

 Концерт ''Океану Ельзи'' у Харкові (скріншот)

А от дня тиші в Україні не було взагалі.

«Кількість незаконної агітації була масовою в день тиші. Тобто 20-21 липня наша організація зафіксувала десятки, сотні фактів, коли в українських містах в Інтернеті поширювалася незаконна агітація», – підкреслив аналітик КВУ.

Дивіться також: З тітушками та Тіною Кароль – як пройшли парламентські вибори на Донбасі

Другие новости