ПоддержатьУкраїнська

Офіс "на болоті", або яка небезпека чекає на президента Зеленського після переїзду з Банкової

StopCor
StopCor

StopCor

Офіс 'на болоті', або яка небезпека чекає на президента Зеленського після переїзду з Банкової

Кабінет президента України Володимира Зеленського планують перенести на місце, де раніше було кладовище. Про таку моторошну спадщину розповів столичний гід Тарас Шевченко в коментарі "СтопКору". 

Офіс ''на болоті'', або яка небезпека чекає на президента Зеленського після переїзду з Банкової

"Колись на місці Хрещатика було болото, а на території нинішнього Майдану був розташований цвинтар", – розповів він.

Шевченко також наголосив, що попри те, що багно висушили, а сліди кладовища вже навіть не відшукати, енергетика головної вулиці столиці залишається небезпечною.

Зі свого астролог Владислав Росс теж назвав Хрещатик кривавим місцем. На його думку, переїзд офісу глави держави до Українського дому – не надто вдала ідея.

"Весь Хрещатик – на крові, будь-який куточок цієї вулиці пахне нею. Тому я б рекомендував всі державні установи, всі адміністрації перенести з Хрещатика", – зазначив він в інтерв'ю "УНІАН".

Водночас, на його думку, залишатися на вулиці Банковій Адміністрації президента теж ніяк не можна. Експерт порадив знайти більш вдалу локацію або перенести Офіс президента за місто.

Цієї думки дотримуються й представники музею історії Києва. Вони надіслали лист-звернення до голови держави з проханням не переносити офіс до Українського дому, де зберігаються фонди музею. Співробітники культурної установи наголошують, що на сьогодні в Українському домі знаходиться близько 300 тисяч одиниць зберігання музейного фонду України, зокрема й археологічні пам’ятки, реліквії міського самоврядування, живопис та графіка тощо.

Поки тривають суперечки та обговорення щодо переїзду до Українського дому, колишній музей ім. Леніна функціонує за звичним розкладом.

Другие новости