ПоддержатьУкраїнська

Олег Ляшко «замурував» двері ресторану Тищенка

StopCor
StopCor

StopCor

Олег Ляшко «замурував» двері ресторану Тищенка

Глава Радикальної партії, колишній народний депутат Олег Ляшко разом з соратниками приїхав до київського ресторану "Велюр", пов'язаного з нардепом від "Слуги народу" Миколою Тищенком і за допомогою будівельних блоків і монтажної піни "замурував" вхід до закладу. Відео опубліковано на сторінці Ляшко в фейсбуці.

https://www.facebook.com/O.Liashko/videos/2883422628392982/?d=n

Свої дії колишній нардеп пояснив тим, що карантинні вимоги однакові для всіх громадян.

"Мільйони людей через карантин втратили роботу. А ці" слуги "називають себе" Слугами народу "- насправді - слуги своєї жадібності і слуги грошей ... Це дороге гламурне г..но, яке вони для себе відкривають, щоб жерти і чай купувати за 500 гривень за чашку ... Фермери не можуть продати за три копійки огірки ... Тому карантин - так карантин! Для всіх ", - прокоментував Ляшко

На вітринах закладу і вікнах учасники цієї акції написали фарбою: "Карантин" і "Закон один для всіх".

 Фото: скріншот

Зазначимо, це далеко не перший інцидент за участі нардепа. Деякі ЗМІ пригадують його кримінальне минуле, а також прізвисько "Коля Оболонський".

Нещодавно Тищенко засвітився у скандалі з волонтеркою, яка допомагала потерпілим у пожежах на Житомирщині. Зокрема, Лілія Багірова у відеозверненні розповіла про свою зустріч із Миколою Тищенком, де він нібито захотів пропіаритись, а вона викрила його в бездіяльності й порожніх обіцянках допомогти області впоратися з наслідком пожеж, тоді як реальних дій не відбувалось. Про це волонтерка заявила на своїй сторінці в Instagram.

Другие новости