ПоддержатьУкраїнська

Операцію по Чаусу готували від початку весни - Холодницький

StopCor
StopCor

StopCor

Операцію по Чаусу готували від початку весни - Холодницький

Спеціалізована операція, яку проводили разом САП та антикорупційне бюро України щодо незаконного збагачення судді Дніпровського районного суду міста Києва Миколи Чауса, розпочалася ще у березні 2016 року. Про це розповів глава антикорупційної прокуратури Назар Холодницький під час ефіру на "112 Україна", передає replyua.net.

"Насправді це була довгострокова операція, і її початок був ще навесні. Майже постійно Чаусу вдавалося приховувати свою "темну" діяльність. Але вчора він попався, як то кажуть, "на гарячому". Цей хабар Чаусу було передано вже не в стінах суду, як мені повідомили, але це ті самі гроші (купюри) які ми помітили. Ми можемо пишатися цими результатами, адже це перша спільна успішна справа виключно САП та НАБУ, без участі інших виконавчих органів", - розповів Холодницький.

Як вже було сказано, Чаус сьогодні, 11-го серпня, має з'явитися на допит. Також слід згадати фактичну причину цього: у вівторок ввечері Чауса було викрито під час отримання хабара. Правоохоронці вилучили скляні банки, в яких було 150 тисяч американських доларів.

Другие новости