ПоддержатьУкраїнська

План "завершення війни на Донбасі" знов на сайті Мюнхенської конференції

StopCor
StopCor

StopCor

План 'завершення війни на Донбасі' знов на сайті Мюнхенської конференції

Видалений з сайту Мюнхенської конференції скандальний план «12 кроків завершення війни в Україні», яку розробляли, зокрема, росіяни, знов повернули.

На сайті також вказано, що серед підписантів - голова Мюнхенської безпекової конференції Вольфганг Ішингер.

Як відомо, 14 лютого на сайті Мюнхенської конференції з безпеки з'явився документ, який пізніше був видалений. У документі зазначалося, що його підписантами були голова Мюнхенської конференції з безпеки Вольфганг Ішингер та колишній міністр закордонних справ Росії Ігор Іванов. Також було сказано, що підписантами були троє українських експертів Василь Філіпчук, Олександр Чалий і Олексій Семеній.

У документі не йшлося про воєнний напад Росії на Україну і про окупацію українських територій. Документ передбачав поступове зняття санкції з Росії за умови покрокового виконання Мінських угод та започаткування всеосяжного діалогу в Україні щодо національної ідентичності, який враховував би позиції Росії, Угорщини і Польщі, передає "Уніан" з посиланням на сайт "Європейська правда".

Другие новости

Работникам телемарафона сохранено бронирование от мобилизации

Работникам телемарафона сохранено бронирование от мобилизации

Согласно приказам Минкультуры телеканалы отвечают критериям предприятия, учреждения и организации, которые критически важны для функционирования экономики и обеспечения жизнедеятельности населения в особый период