ПоддержатьУкраїнська

Племінниця Скрипаля вирішила піти в політику

StopCor
StopCor

StopCor

Племінниця Скрипаля вирішила піти в політику

Племінниця екс-полковника ГРУ Сергія Скрипаля, який був отруєний в британському Солсбері, Вікторія Скрипаль зареєстрована в якості кандидата в депутати Ярославської обласної думи. 

Про це повідомив голова ярославського виборчкому Олег Захаров, інформує Depo.ua з посиланням на ТАСС.

"Вікторія Скрипаль зареєстрована кандидатом в депутати Ярославської обласної думи в складі списку партії "Справедлива Росія", – сказав Захаров.

Нагадаємо, що "Справедлива Росія" висунула Скрипаль в якості кандидата в депутати 3 липня, хоча вона і не перебуває в даній партії.

Довідка: Вікторія Скрипаль стала відома у Росії через отруєння її родичів у Британії – екс-ГРУвця Сергія Скрипаля та його доньки Юлії.

Вона виступала на телебаченні, де серед іншого заявила, що донька Скрипаля захоче повернутися на Росію, коли прийде до тями. Коли Юлія пішла на поправку і висловила зворотне бажання, племінниця Скрипаля засумнівалася в правдивості цієї заяви.

5 квітня російське телебачення розповсюдило аудіозапис телефонної розмови Вікторії Скрипаль з її двоюрідною сестрою. На записі чутно, як, імовірно, Вікторія Скрипаль повідомляє Юлії про намір приїхати до Британії, якщо зможе отримати візу.

Однак британська влада відмовила Вікторії у візі.

Другие новости