ПоддержатьУкраїнська

"Подарунки" від колишніх ув'язнених: про що попросив Зеленського Сенцов та що йому передав

StopCor
StopCor

StopCor

'Подарунки' від колишніх ув'язнених: про що попросив Зеленського Сенцов та що йому передав

Сьогодні під час форуму "Ялтинської європейської стратегії" звільнений з полону Олег Сенцов передав главі держави символічні предмети та звернувся з проханням.

Новину повідомляє "Радіо свобода".

Український режисер продемонстрував банку з-під чаю та зазначив, що вона надзвичайно дратувала усіх російських тюремників. Банку Сенцов обклеїв синьою і жовтою стрічками та написав гасло "Слава Україні!".

https://twitter.com/KuznetsovaUa/status/1172400607178588161

Під час свого виступу на трибуні форуму він поклав у банку ще один предмет: свій нагрудний знак з прізвищем та червоною смугою – позначкою про схильність до втечі. Сенцов пояснив, що у деяких арміях світу є сумна традиція-правило: якщо боєць гине, командир забирає його жетон для звіту про загиблих, а йому хотілося б започаткувати іншу традицію.

"Мені б дуже хотілося, щоб ця банка якомога швидше наповнилася знаками тих, хто все ще перебуває в полоні – в Росії, на Донбасі, в Криму. Пане президенте, зробіть, щоб банка якомога швидше наповнилась", – сказав Сенцов та передав банку главі держави.

Нагадаємо, Олег Сенцов був звільнений та переданий Україні разом із ще 34 полоненими в рамках обміну між Україною та Росією. 7 вересня наші полонені повернулись в Україну.

Другие новости