ПоддержатьУкраїнська

Поплутали міський бюджет з сімейним? Активісти вимагають розслідування корупційних схем родини Мішалових

StopCor
StopCor

StopCor

Поплутали міський бюджет з сімейним? Активісти вимагають розслідування корупційних схем родини Мішалових

Масштабний дерибан бюджетних коштів у Дніпрі, кишенькові фірми династії Мішалових та "невидимі" котельні у навчальних закладах міста: чому за три роки існування корупційної схеми винні так і не покарані? Та з якими вимогами вийшли під стіни міськради місцеві активісти? Дивіться у сюжеті Кирила Вольного.

https://www.youtube.com/watch?v=x3NXc-aohNE

Днями біля Дніпровської міської ради відбулася акція "Дніпро без корупції". Дніпровський осередок "СтопКору" та представники інших громадських організацій вимагали від влади розслідування фактів розкрадання міського бюджету колишнім секретарем міськради В'ячеславом Мішаловим.

"Минуло три роки з того моменту, як у нашому місті одна дуже шанована людина зуміла зробити прекрасну акцію, а саме побудувати два розкішні котли на 400 кіловатів. Але найцікавіше, що цих котлів ніхто ніколи не бачив", – іронічно зазначають активісти.

Нагадаємо, пан Мішалов працював секретарем міськради у 2016-2017 роках, за цей час фірми його дружини, батька та самого В’ячеслава виграли тендерів на майже пів мільярда гривень.

В афері задіяні батько, ексдружина та сам В'ячеслав Мішалов

Одна з найпоказовіших схем – встановлення котелень у навчальних закладах Дніпра, про що "СтопКор" вже робив велике розслідування. Тоді ми з’ясували, що фірми родини Мішалова отримали багатомільйонний підряд на цей проєкт.

Окрім цього, щонайменше 2 котельні взагалі досі існують тільки на папері, хоч бюджетні гроші за них і заплатили.

Другие новости