ПоддержатьУкраїнська

"Працівники ДБР порушили закон про музейну справу", – нардеп Княжицький

StopCor
StopCor

StopCor

'Працівники ДБР порушили закон про музейну справу', – нардеп Княжицький

Нардеп від фракції "ЄС" Микола Княжицький заявив, що штурмуючи музей Івана Гончара, працівники ДБР порушили закон.

Про це нардеп розповів в ефірі "Прямого".

"Очевидно, треба проводити слідство. Тому що те, що вчинили працівники ДБР, є кримінальним злочином. Злочином глави держави політичним є його необґрунтовані звинувачення на пресконференції на адресу попереднього глави держави, як і багато інших його звинувачень на адресу інших людей. Але це дещо інша історія. В цьому випадку працівники ДБР порушили закон про музейну справу.

Треба дивитися, хто охороняв цей музей. Як я підозрюю, була угода з підрозділом МВС. Якщо це так і якщо вони пустили туди працівників ДБР, які не мали права туди заходити, вони теж повинні нести відповідальність. Принаймні директор музею зараз повинен подавати до суду, бо інакше буде його відповідальність за те, що хтось незаконно… його і того, хто відповідає за фонди музею, за те, що невідомі особи або відомі особи незаконно проникли на територію музею всупереч музейній інструкції, всупереч угоді про охорону. Це чистий кримінал", - заявив Княжицький.

https://youtu.be/ew3VnAdDBgs

Нагадаємо, 26 травня п'ятий президент України, лідер "Європейської Солідарності" Петро Порошенко разом з дружиною Мариною відкрив у музеї Івана Гончара виставку картин митців з українським корінням із власної родинної колекції. Також Петро Порошенко іронічно подякував керівникам правоохоронних органів "за прискорення" відкриття виставки.

Потім приїхали співробітники ДБР і виламали двері в музей, застосувавши силу до журналістів і народних депутатів. Силовики штурмували будівлю музею, не надавши ніяких дозвільних документів.

Другие новости