ПоддержатьУкраїнська

Президент Польщі Дуда підтримав Україну у боротьбі з агресією РФ

StopCor
StopCor

StopCor

Президент Польщі Дуда підтримав Україну у боротьбі з агресією РФ

Під час свого візиту в Україну, президент Польщі Анджей Дуда заявив про підтримку сусіда на тлі агресії Російської Федерації.

 Фото: НВ

Про це пише Європейська Правда.

Виступаючи у Биківні, Дуда заявив, що Польща є союзником України та стоїть "пліч-о-пліч перед обличчям нової російської агресії".

"Тієї (агресії), що захопила Крим, що захопила землі Донецька і Луганська - трагедія, з якою світ, Європа ніколи не зможуть змиритися", - сказав польський президент.

"Cьогодні наш обов'язок - відновити і Україні, і Європі ті кордони,  які повинні бути, і які є кордонами чесності, міжнародного права, справедливості і просто звичайної порядності. Це те, чого вимагає сьогодні пам'ять про тих, хто похований тут, в Биківні, в цьому лісі", - додав Дуда.

Президент Польщі перебуватиме з візитом в Україні до 13 жовтня. У понеділок він зустрінеться з президентом Зеленським, у вівторок обоє лідерів відвідають Одесу та візьмуть участь у роботі українсько-польського економічного форуму.

За результатами переговорів глав держав буде підписано низку двосторонніх документів.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, президент України Володимир Зеленський дав час генпрокурору Ірині Венедіктовій до кінця року, щоб показати результати боротьби з корупцією.

Другие новости