ПоддержатьУкраїнська

Радикал Ляшко знявся топлес у власному музичному кліпі (відео)

StopCor
StopCor

StopCor

Радикал Ляшко знявся топлес у власному музичному кліпі (відео)

Лідер "Радикальної партії" України Олег Ляшко перед виборами вирішив зняти новий кліп з усіма характерними йому атрибутами – вилами, жителями села і «скотиняками». Відеокліп на пісню "Не відступай" опублікований в акаунті політичного діяча на YouTube.

 Скрін з відео

У кліпі Ляшко грає роль жителя села, який одягає червоний плащ і йде рятувати світ.

"Не відступай, бо в правді сила. Всіх скотиняк візьмем на вила. Не припиняй! Завжди йди до мети", - співає він у пісні, передає "УНІАН".

https://youtu.be/YnHMyUdj5Os

У коментарях під піснею люди розділилися в думках, але в основному Ляшка називали "клоуном".

"Ця пісня стала гімном Радикальної партії". ГімнОм або гІмном??? Не зрозуміло", "Клоуна переграв...", "Шкода, що президентом стають клоуни, а політики клоунами", це новий Поплавський?", "2020-й навіть для Ляшка важкий", "Йому більше не наливати", "Це який маразм повинен бути в голові?? А я раніше думав, він адекватний", "Гаразд, сам Ляшко - корупціонер і балабол. Але чим керувалися люди, які погодилися знятися в цьому г*вні?", "Що ж там в мозку?",- коментували користувачі.

А хтось вже склепав по-швидкому мем з Ляшком.

Радикал Ляшко знявся топлес у власному музичному кліпі (відео)

Нагадаємо, Ляшко заявив, що має намір взяти участь у проміжних виборах народного депутата у 208-му окрузі, де до Верховної Ради був обраний загиблий народний депутат від групи "Довіра" Валерій Давиденко.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, журналісти спростовують інформацію щодо «мирової» з організатором нападу на Дніпропетровщині Володимиром Роєм.

Другие новости