ПоддержатьУкраїнська

Разумков розповів про хабарі

StopCor
StopCor

StopCor

Разумков розповів про хабарі

Глава ВРУ Дмитро Разумков заявив, що в його кабінеті і поза ним йому не пропонували хабарів.

 Фото: LIGA.NET

Про це він сказав в інтерв'ю з Олесею Бацман, передає "УНН".

"Я багато історій чую хто, кому, що, якось носить. Хтось заносить. Але я повторював і повторюю, це абсолютно правда - ось в цьому кабінеті ніхто нікому нічого не пропонував. (Поза цим кабінетом - ред.) мені не пропонували. Не приходили, не давали ... Значить, не даремно живу. Я думаю, що не дарма живу. Тобто, дивіться, є звичайно два варіанти: перший, що так виглядаю, що не пропонують, а другий варіант, що знають, що я не візьму. Я вважаю, що все-таки це другий варіант. Ну, мені хотілося б в це вірити. І тому і не пропонують. І багатьом іншим не пропонують. Напевно, комусь пропонували, хтось відмовився. І такі історії я чув", - сказав Дмитро Разумков.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський заявив, що народний депутат Олександр Юрченко, якого спіймали на хабарі, і якому вручили підозру - обов'язково сяде в тюрму.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, нардепу Олександру Юрченку залишили без змін запобіжний захід.

Другие новости

Чиновник ВЛК и дельцы, которые прятали 'клиентов' в такси: СБУ разоблачила новые схемы для уклонистов

Чиновник ВЛК и дельцы, которые прятали "клиентов" в такси: СБУ разоблачила новые схемы для уклонистов

В результате комплексных мероприятий в разных регионах Украины задержаны организаторы сделок. Среди них – должностное лицо военно-врачебной комиссии и несколько уголовников