ПоддержатьУкраїнська

Разумков зустрівся із главою МЗС Німеччини Маасом – подробиці

StopCor
StopCor

StopCor

Разумков зустрівся із главою МЗС Німеччини Маасом – подробиці

Голова ВРУ Дмитро Разумков зустрівся з Федеральним міністром закордонних справ Німеччини Гайко Маасом та подякував сталу позицію в рамках "Нормандського формату". Про це повідомляє "УНН" із посиланням на пресслужбу Верховної Ради України.

 Фото: Пресслужба Верховної Ради України

"Голова Верховної Ради України зустрівся з Федеральним міністром закордонних справ Німеччини Гайко Маасом. Голова Парламенту висловив вдячність Німеччині за підтримку територіальної цілісності та суверенітету України і сталу позицію в рамках "Нормандського формату", — сказано у повідомленні.

Дмитро Разумков зазначив, що для України важлива співпраця в рамках ОБСЄ. Він додав, що ключовим інструментом у розпорядженні ОБСЄ й надалі є Спеціальна моніторингова місія (СММ), зауваживши, що Україна потребує більшої присутності СММ на неконтрольованій частині Донбасу.

Голова Парламенту нагадав, що режим тиші на Донбасі було встановлено з 27 липня, проте, на жаль, був порушений бойовиками, в результаті чого загинули двоє українських військовослужбовців.

Під час зустрічі також обговорювалося питання щодо анексії Криму та порушення міжнародного гуманітарного права на півострові.

"Дмитро Разумков окремо подякував Гайко Маасу за підтримку Федеральним урядом Німеччини надання Північноатлантичним альянсом Україні статусу партнера НАТО з розширеними можливостями. А також відзначив вагому допомогу Німеччини нашій державі на шляху впровадження необхідних реформ у багатьох сферах", — додається у повідомленні.

Крім того, сторони обговорили варіанти міжпарламентської співпраці, зокрема, практику проведення в онлайн режимі спільних засідань комітетів у міжнародних справах та у справах ЄС і відновлення формату особистих зустрічей після подолання пандемії.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, тележурналіст Ігор Чайка став мером Ковеля.

Другие новости