ПоддержатьУкраїнська

Родина Гандзюк вимагає грошову компенсацію – подробиці

StopCor
StopCor

StopCor

Родина Гандзюк вимагає грошову компенсацію – подробиці

Родина загиблої радниці Херсонського міського голови, в.о. керуючої справами виконавчого комітету Херсонської міської ради Гандзюк Катерини вимагає від голови Херсонської обласної ради Мангера Владислава Миколайовича та колишнього помічника-консультанта депутата Херсонської обласної ради Левіна Олексія Олексійовича моральну компенсацію у розмірі 23 000 000 гривень.

 Фото: vesti.ua

Про це заявила представниця потерпілих Ольга Веретільник під час засідання суду, передає "Депутати Херсонські" посилаючись на "УНН".

Мангер та Левін знаходяться в СІЗО СБУ.

За слова представника родини, потерпілі — це батько Гандзюк, мати Гандзюк та чоловік загиблої Денисов, вони постійно перебували в лікарні поруч з Катериною Гандзюк, через що були змушені залишити свою роботу, витратили значні кошти на переїзд з Херсона до Києва та інше.

Нагадаємо, напад на Гандзюк було скоєно 31 липня 2018 року. Внаслідок нападу Гандзюк отримала хімічно-термічні опіки близько 40 відсотків тіла, голови, ока, руки і померла в реанімації в Києві 4 листопада 2018 року.

Виконавці нападу на Гандзюк були затримані, визнали свою вину і отримали різні строки.

Адвокати обвинуваченого Мангера неодноразово заявляли про невинуватість підзахисного та звинувачували у тому, що сталось з Гандзюк, генерала СБУ Доценка Данила Ігоровича.

За часів Президента України Порошенка Петра Олексійовича батько Гандзюк Віктор Михайлович отримав відзнаку "Заслужений лікар України".

Другие новости