ПоддержатьУкраїнська

Російський адвокат припустив, що Путін мститься Сенцову через "кривавого карлика"

StopCor
StopCor

StopCor

Російський адвокат припустив, що Путін мститься Сенцову через 'кривавого карлика'

Президент Росії Володимир Путін зачаїв образу на незаконно утримуваного в російській колонії українського режисера Олега Сенцова за те, що той свого часу назвав його "кривавим карликом". 

Про це в інтерв'ю газеті "Факти" заявив відомий російський адвокат Микола Полозов, який представляв у судах Росії інтереси українських політв'язнів, інформує Depo.ua.

За його словами, у Путіна є "пунктик" на рахунок Сенцова. "Він (український режисер, - ред.) назвав його "кривавим карликом". Борис Нємцов теж його ображав, а Орхан Джемаль в прямому ефірі побажав смерті. Путін такі образи фіксує і пам'ятає", - сказав Полозов.

Він припустив, що кримський кінорежисер може повторити долю Анатолія Марченка, який 4 серпня 1986 року оголосив голодування з вимогою звільнити всіх політв'язнів в СРСР, відмовлявся від їжі 117 днів і помер через кілька днів після її завершення.

"Історія має властивість повторюватися. Комбінацію, яку нам вдалося розіграти зі звільненням Надії Савченко, неможливо повторити. Було докладено таких політичних зусиль! Прецеденту не було, щоб людину заочно обрали депутатом Верховної Ради й делегатом ПАРЄ, що пізніше спричинило вихід Росії звідти. Хоча в підсумку все це згубило саму Надію", - сказав адвокат.

Він прогнозує, що свою роль відіграє і висунуте кримському кінорежисерові надумане звинувачення в тероризмі: "Основний лейтмотив комунікації Кремля із Заходом – спільна боротьба з тероризмом. Тоді як Путін відпустить "терориста?".

Нагадаємо, 8 серпня сестра Олега Сенцова повідомила, що стан українського режисера, політв'язня Росії – критичний.

9 серпня адвокат заявив, що Сенцов через голодування переживає третю кризу стану здоров'я.

Сьогодні, 14 серпня, російській правозахисниці Зої Свєтовій дозволили відвідати колонію в Лабитнангі, де утримується український політв'язень.

Нагадаємо, 14 травня Сенцов оголосив безстрокове голодування у російській в'язниці, вимагаючи відпустити всіх українців, утримуваних на Росії та анексованому Криму.

Другие новости

Зарезал брата: в Киеве задержали убийцу

Зарезал брата: в Киеве задержали убийцу

В полицию Киева поступило сообщение о том, что в квартире на одной из улиц Соломенского района обнаружено тело мужчины с колото-резаными ранами живота и ноги