ПоддержатьУкраїнська

Росія продовжує допомагати бойовикам “ЛДНР” у нарощуванні боєздатності 

StopCor
StopCor

StopCor

Росія продовжує допомагати бойовикам “ЛДНР” у нарощуванні боєздатності 

Представник пресцентру Міноборони полковник Олександр Мотузяник заявив, що Збройні сили Російської Федерації продовжують нарощувати боєздатність бойовиків “ЛДНР”. Також повідомляється, що 5 жовтня на території окупованого Донбасу почалися командно-штабні навчання та тренування.

 Фото: УНН

Про це пише УНН.

"За інформацією Головного управління розвідки Міністерства оборони України, командування ЗС РФ продовжує нарощувати боєздатність з’єднань і частин оперативного угруповання російсько-окупаційних військ. Так, 5 жовтня цього року, на єдиному оперативному фоні розпочато командно-штабні навчання з органами військового управління, частинами і підрозділами першого та другого армійських корпусів російсько-окупаційних військ, які приведені у бойову готовність "Повна" (по навчанню). На полігонах, у районах зосередження військ окупантів проводяться тренування і розгортання польових командних пунктів", - повідомив він.

Зазначається, що крім того, противник активізував заходи бойової підготовки із залученням максимальної кількості особового складу мотострілецьких, танкових, артилерійських підрозділів і підрозділів протиповітряної оборони.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, на майдані Свободи у Харкові прощаються із курсантами, які загинули внаслідок авіакатастрофи АН-26 під Чугуєвом.

Другие новости